Tellimine

Tellimisinfo

Tellimisel tuleks arvestada inimese kohta umbes 100 – 150g torti. Siin mängib ka suurt rolli, kellele on tort suunatud, kas lastele või täiskasvanutele. Tordid on tehtud naturaalsetest toorainetest, seega on nad tunduvalt väiksemad ja raskemad võrreldes poelettidel olevate tortidega, selle tuleks alati täpsustada ka tordi suurus mõõtmetelt. Minimaalne tordi kaal on 2 kilo, üksikutel juhtudel on võimalik ka 1,5 kilost tellida. Kuna kõik tordid valmivad personaalselt Teie soovidega, siis kaal võib kõikuda +/- 200g.

Voolitud kujudel võivad toestuseks sees olla puutikud. Kui sööjaid on vähe, on võimalik kasutada korrustortidel mõne korruse asemel ka dummysid(penoplastist mulaaztort), mis kaetakse ja kaunistatakse samamoodi nagu tort ise. Selle kohta eraldi hinnapäring!

Ettetellimise aeg on minimaalselt nädal. Nädalavahetused täituvad vahel juba kuu enne. Tellimisvormi sisestada soovitud kuupäev ning vastan Teile esimesel võimalusel.

Vajadusel saab tellida ka tordi kohale viimise. Tartu linna piires on hinnaks 10 € ja linnast välja 1 €/km (edasi-tagasi arvestusega).

tiinapabusk@gmail.com

Soovi korral võite kirjutada ka Facebooki!

Teie magusad soovid täituvad siin!